Paintball
BumperBall

Markery

Markery

Markery

 

-Pompki - są to najtańsze markery. Ich budowa jest nieskomplikowana, po każdym strzale należy przeładować pompkę ruchem posuwistym do siebie, a następnie od siebie. Dzięki niskiej cenie 200 - 700 zł, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mniej zamożnych graczy. Dodatkową zaletą pompek jest możliwość rozgrywania gier zimowych bez wprowadzania stosunkowo drogich modyfikacji.

-Półautomaty - semi-auto najpopularniejsza kategoria markerów. Ceny wahają się od 350 zł nawet do kilku tysięcy. Gaz używany jest nie tylko do wystrzeliwania kulek ale również do samoistnego przeładowania zamka. Gracz nie musi za każdym razem przeładowywać broni, wystarczy że będzie naciskał tylko spust. Poprawia to skuteczność w czasie gry, ale trzeba liczyć się z większą ilością wystrzelonych kulek. Sprzęt półautomatyczny działa na zarówno na systemie Co2 jak i HP.

-Automaty - charakteryzują się skomplikowaną budową i wysoką ceną. Wystarczy nacisnąć spust i marker strzela z prędkością nawet 25 kulek na sekundę. Elektronicznie programowane parametry pracy markera, zaawansowane regulatory ciśnienia, oczy zapobiegające ścinaniu kulek podczas strzału. Najbardziej kosztowna kategoria markerów ze względu na zakup, ceny od 2000 zł w wzwyż oraz koszy eksploatacji, 200 kulek można wystrzelić w kilkanaście sekund.

Dołączone zdjęcia:

powrót

Ninja - nowe atrakcje 2015!

 

www.NINJA.com.pl - PANEL STARTOWY NINJA

 

www.BumperBallNinja.pl - BumperBall Lublin

 

www.Kawalerskie.com.pl - Wieczory Kawalerskie

 

www.ImprezyNinja.pl - Imprezy firmowe

 

www.SklepNinja.pl - Sklep paintballowy

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja

POGODA