Paintball
BumperBall

Systemy zasilania

Systemy zasilania

Butle

-Butle C02 - najpopularniejsze są butle o pojemności 12 oz i 20 oz. Umożliwiają one oddanie około 500 i 800 strzałów, w zależności od warunków pogodowych i rodzaju sprzętu. Ze względu na stosunkowo niską cenę system ten jest popularny w Polsce. Jego wady to duże skoki ciśnienia oraz trudności w grach zimowych.

-System HP (sprężone powietrze) - jest konkurencyjnym systemem dla CO2. Zapewnia on stałe i niezmienne ciśnienie dzięki regulatorowi, co gwarantuje oddawanie precyzyjnych strzałów. Plusem jest niezależność od dostawców gazu i możliwość rozgrywania gier we wszystkich warunkach pogodowych. System posiada manometr, dzięki któemu można sprawdzić bieżące ciśnienie w butli. Jedyną wadą jest cena samego sytemu ok. 400-1500 zł oraz wysoka cena sprężarek powietrza ok. 12000-25000 zł.
   Do użytku komercyjnego oraz dla graczy początkujących i średniozaawansowanych wystarczą butle stalowe lub aluminiowe. Profesjonalni gracze używają butli kevlarowych oraz zaawansowanych presetów (regulatorów) - precyzja działania, niezawodność oraz mała waga zdecydowanie wpływają na komfort gry.

Dołączone zdjęcia:

powrót

Ninja - nowe atrakcje 2015!

 

www.NINJA.com.pl - PANEL STARTOWY NINJA

 

www.BumperBallNinja.pl - BumperBall Lublin

 

www.Kawalerskie.com.pl - Wieczory Kawalerskie

 

www.ImprezyNinja.pl - Imprezy firmowe

 

www.SklepNinja.pl - Sklep paintballowy

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja

POGODA