Paintball
BumperBall

Maski

Maski

Maski

Większość graczy twierdzi, że najważniejszym elementem w grze nie jest marker lecz maska. To od jej jakości zależy zdrowie gracza oraz jego komfort gry. Najlepsze są maski, które posiadają szyby termiczne oraz szeroki kąt widzenia. Szyby nietermiczne mimo używania preparatów antyfogowych, bardzo często zachodzą mgłą, przez co gra staje się uciążliwa i niebezpieczna. Wiodącymi producentami masek są firmy: Tippmann, JT, Empire. Na rynku dostępne są maski w różnych kolorach od białego do czarnego. Ceny masek wahają się od 150 zł do 600 zł.

 

Maski stosowane przez pola komercyjne oraz graczy początkujących to wybór cechujący prostotę, użyteczność, łatwość obsługi oraz żywotność. Utrzymanie higieny masek odgrywa istotną rolę - muszą być one łatwe w czyszczeniu oraz posiadać trwałe gąbki uretanowe a najlepiej gumowe. W trakcie użytkowania najbardziej eksploatują się szybki w maskach. Obowiazkiem każdego organizatora gier komercyjnych jest ciągła kontrola szybek w maskach oraz ich wymiana przynajmniej raz w sezonie. Zdecydowanie najlepszą maską komercyjną jest Tippmann Valor Google, która posiada najlepszy kąt widzenia, super wentylację, gumowe higieniczne gąbki, bardzo trwałe wykonanie oraz opcje kolorystyczne daszków do łatwego znakowania drużyn.

 

Profesjonalni gracze inwestują w maski, które posiadają maksymalny kąt widzenia, system szybkiej wymiany szybek (różne kolory i jasności). Zwracają również uwagę na ergoonomię i komfort noszenia maski, ułątwioną możliwość komunikacji słownej (dzięki specjalnie wyprofilowanych otworach), wagę oraz możliwość wyboru opcji kolorystycznych. Przykładem takiej maski może być Vforce Grill.

Dołączone zdjęcia:

powrót

Ninja - nowe atrakcje 2015!

 

www.NINJA.com.pl - PANEL STARTOWY NINJA

 

www.BumperBallNinja.pl - BumperBall Lublin

 

www.Kawalerskie.com.pl - Wieczory Kawalerskie

 

www.ImprezyNinja.pl - Imprezy firmowe

 

www.SklepNinja.pl - Sklep paintballowy

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja

POGODA