Paintball
BumperBall

Paintball Info

Jesteś w: Paintball » Paintball Info

 

     Paintball - kolorowa wojna na kulki wypełnione żelatyną to doskonały sposób na czynne spędzenie czasu wolnego, jak również możliwość integracji, budowania zespołu, doskonałej pełnej adrenaliny zabawy, w której udział biorą zarówno kobiety jak i mężczyźni oraz młodzież. Wiek nie stanowi żadnej bariery, w naszej firmie grają uczniowie szkół, osoby dorosłe, pracownicy firm oraz instyucji państwowych.

 

     Paintball jako odmiana leśna zawiera w sobie elementy militarne. Otrzymują Państwo stroje wojskowe, które dodatkowo kamuflują podczas gry oraz kompletne wyposażenie wraz z pełną profesjonalną obsługą. Każda gra, którą proponujemy podczas imprezy posiada scenariusz, dzięki któremu wszyscy doskonale znają cel i zasady gry. Scenariusze gier dostosowujemy indywidualnie, w zależności od ilości graczy, terenu, czasu jakim Państwo dysponują, ilości kulek w pakiecie.

 

     Dysponujemy terenami typowo leśnymi z naturalnymi przeszkodami w postaci grubych drzew, ułomów, skarp, piaskowni, krzaków jak również specjalnie przygotowanymi poligonami z elementami specjalnymi takimi jak: rowy, okopy, bunkry, osłony z drewna, stanowiska snajperskie, budynki. Tereny znajdują się w Lublinie, w okolicach Zalewu Zemborzyckiego, nad jez. Piaseczno, w Okunince nad jez. Białym. Na życzenie klienta organizujemy i aranżujemy grę w dowolnym wyznaczonym miejscu w Polsce. 

 

     Dzięki kompleksowej obsłudze do Państwa należy tylko i wyłącznie kontakt z Paintball Ninja w celu rezerwacji terminu oraz stawienie się na wybranym spośród kilku propozycji miejscu o ustalonej godzinie...cała reszta należy do nas!!!

 

     Ponad ośmioletnie doświadczenie naszej firmy w prowadzeniu imprez daje gwarancję bezpieczeństwa, niezawodnego sprzętu, markowych kulek, opcji wyboru różnych terenów gry oraz profesjonalnej obsługi. Wszystko po to aby zapewnić Pańswu maksymalny komfort i zadowolenie z każdej minuty gry...

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! 

Czytaj: INFO O SERWISIE Paintball Ninja

Czytaj: O FIRMIE / REFERENCJE

 

Dołączone zdjęcia:

Na górę strony.

Ninja - nowe atrakcje!

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja