Paintball
BumperBall

Galeria

Jesteś w: Paintball » Speedball » Galeria

Turnieje Studenckie / Firmowe

Już od 4-ch lat Paintball Ninja organizuje turnieje studenckie dla największych uczelni w Lublinie. Studenci rozgrywają mecze w grupach, z których wychodzą najlepsze drużyny do ćwierfinałów, następnie półfinałów. Finałowe mecze wyłaniają zwycięzcę turnieju danej uczelni. Najlepsze drużyny otrzymują puchary za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca. W sezonie 2012 rozegrany zostanie międzyuczelniany finał finałów Speedball Cup 2012, w któym wezmą udział finaliści danych uczelni. Zapisy drużyn 3 osobowych już w drugiej połowie kwietnia. Informacja w samorządach studenckich oraz na naszej stronie.

 

Dla Firm proponujemy pucharowy system rozgrywek. Kompleksowa obsługa, profesjonalne sędziowanie, nagrody w postaci pucharów, medali pozwolą przenieść się w śwat prawdziwego speedballa.

 

Zapraszamy do współpracy!!!

więcej

Turnieje Ligowe

Narodowa Liga Paintballowa to jako liga ogolnopolska skupia najlepsze drużyny rozgrywające cykl turniejów w danym sezonie odbywających się w różnych lokalizacjach Polski. W Lublinie już od kilku lat rozgrywane są turnieje Edycji Lubleskiej, której wyniki liczone są do rankingu końcowego wyłaniającego najlepszą Polską drużynę. W sezonie 2010 drużyna Ninja Lublin wywalczyła tytuł Mistrza Polski PLP5 II DIV zajmując równolegle z drużyną Wild Style pierwsze miejsce w rankingu końcowym. Zapraszamy do zwiedzenia galerii z pełnych adrenaliny rozgrywek Lubelskiej Edycji Narodowej Ligi Paintballowej!!!

więcej

Drużyna Ninja Lublin

 

Wschodnioeuropejska drużyna speedballowa Ninja Lublin. Zapraszamy osoby zainteresowane treningami zimowymi, akademią prowadzonymi na Hali Reball w Lublinie. Firma Paintball Ninja zapewnia miejsce, zaplecze techniczne, możliwość rozwoju oraz współpracy z drużyną...

więcej
Na górę strony.

Ninja - nowe atrakcje 2015!

 

www.NINJA.com.pl - PANEL STARTOWY NINJA

 

www.BumperBallNinja.pl - BumperBall Lublin

 

www.Kawalerskie.com.pl - Wieczory Kawalerskie

 

www.ImprezyNinja.pl - Imprezy firmowe

 

www.SklepNinja.pl - Sklep paintballowy

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja

POGODA