Paintball
BumperBall

Scenariusze gier

Jesteś w: BumperBall » Scenariusze gier

     Gier jest tak wiele jak wiele mamy pomysłów. Dostosowujemy je indywidualnie do danej grupy w zależności od wieku, ilości uczestników, czasu gry jak również celu, który chcemy osiągnąć podczas zabawy (rywalizacja, integracja, team-building).

     Masz pomysł na ciekawy scenarusz Bumper Ball na swojej imprezie? Zaproponuj go nam a my postaramy się go wdrożyć w życie!

 

 

Gwiezdny mecz (Bubble Soccer)

To nic innego jak mecz piłki nożnej (różne rodzaje piłek) w wersji na mini bramki. Nie ma bramkarzy, grają wszyscy uczestnicy. Zabawa pełna emocji i zabawnych akcji. Wyposażeni w nadprzyrodzonej mocy kule odpychając się, zderzając lub robiąc kosmiczne sztuczki odbierzcie przeciwnikowi piłkę strzelając mu gola! Gra drużynowa prowadzona na zasadzie meczu 4 rundowego. Wygrywa drużyna, która strzeli więcej bramek.

 

Wojna gangów

Dwie drużyny "gangi" stają do zaciętej walki o utrzymanie ich bossa przy życiu. Przed rozpoczęciem starcia w skaczących kulach, każda drużyna wybiera swojego bossa, który dla lepszej widoczności zostaje dodatkowo oznaczony. Zaraz po pierwszym gwizdku, dwa zespołu rywalizują między sobą mając na celu sprowadzenie do parteru "bossa" przeciwnej drużyny. Wszyscy gracze, z wyjątkiem bossa, mogą upadać, turlać się, wstawać dowolną ilość razy bez zagrożenia bycia wyeliminowanym z gry. Drużyna, której "boss" zostanie przewrócony przegrywa grę tracąc swoje wpływy na mieście. Drużyny startują po sygnale dźwiękowym z wyznaczonych miejsc. Gra typowo strategczna.

 

Smocze Jaja

W grze biorą udział dwie drużyny. Każda po swojej stronie boiska ma bazę, w której znajduje się smocze jajo - dmuchana, gumowa piłka. Zadaniem drużyny jest przedostanie się do bazy przeciwnika, kradzież jaja i przetransportowanie go do swojej bazy oraz jednoczesna obrona własnego jaja umieszczonego w bazie. Runda trwa określoną ilość czasu. Jeśli przed lub po upływie wyznaczonego czasu jedna z drużyn ma dwa jaja w swojej bazie wygrywa. Jeśli po upływie czasu rundy jeden z zespołów ma jedno jajo w swojej bazie, a drugi nie (jajo znajduje się np. w polu gry) to wygrywa ten zespół, który posiada jajo. Jeśli drużyny mają po jednym jaju w swojej bazie (nieważne czy  "swoje" czy przeciwnika) oznacza to remis. Jajo jest delikatne i nie można go kopać ani wsadzać do środka bumper balla. Można je chwytać tylko pomiędzy nogi i w ten sposób transportować. Jeśli w wyniku zderzenia bądź upadku jajo wypadnie spomiędzy nóg zostaje na polu gry aż któryś z zawodników je przejmie. Jeśli jajo wypadnie poza pole gry sędzia ustawia je na środku boiska a drużyny cofa do swoich baz.

 

Boomber Ball - W tej zabawie biorą udział dwa zespoły. Zadaniem jednej drużyny jest wysadzenie wyznaczonej strefy bronionej przez umieszczonego w niej przeciwnika. Misja zostaje wykonana pomyślnie, gdy osoba przenosząca bombę (piłkę umieszczoną w kuli ) przedostanie się i zrzuci bombę do strefy przeciwnika nie ulegając wcześniejszej wywrotce. Pozostali gracze mogą bez ograniczeń ulegać wywrotkom, zderzeniom i ewolucjom.

 

Gladiatorzy

Uczestnicy zabawy znajdują się wewnątrz wyznaczonego obszaru - areny. Każdy gra na swoje konto. Gra polega na wyeliminowniu przeciwnika wypychając go poza granice areny. Kto zostanie ostatni wygrywa! Pojedynki mogą byc toczone w różnych konfiguracjach ilościowych graczy: 1:1, 2:2, 3:3, 4:4, 5:5 lub wszyscy przeciwko sobie.

 

Król szczurów

Bardzo prosty scenariusz zapewniającu dużo emocji.  Na środkowej lini pola staje dwóch "strażników". Reszta zawodników ma za zadanie przebiegać z jednej strony boiska na drugą. "Strażnik" eliminuje przebiegające "szczury" poprzez zderzenia z nimi. Kto upadnie odpada z rozgrywki i tak aż do wyłonienia ostatniego uczestnika, który zostaje królem rozgrywki. Na następną rundę następuje zmiana "strażników".

 

Pacman

Nie ma podziału na grupy, każdy zawodnik gra na swoje konto. Przed rozpoczęciem zabawy wszyscy uczestnicy tworzą duży okrąg. Po sygnale dźwiękowym rozpoczyna się totalna zagłada! Kto się przewróci odpada z gry. Pacman jest tylko jeden! Wgrywa ten kto zostanie ostatni na polu walki.

 

Bumper Boom!

Zabawa dająca dużo swobody i możliwości rozegrania. Zasada jest prosta - zderzyć się z przeciwnikiem lub przeciwnikami i spowodować ich upadek, samemu zostając na nogach. Możliwości rozegrania jest kilka: pojedynek 1 na 1, grupowe - drużynowe np.2 na 2, 3 na 3 itd. lub grupowe - każdy na każdego. Gracz, który upadnie wstaje i gra dalej aż do końca limitu czasu.

 

Wyścig chomików

Specjalnie przygotowany tor po któym nasi uczestnicy "chomiki" muszą toczyć się bezustannie pokonując jak najdłużyszy dystans. Przed wyścigiem wybieramy metodę toczenia (w przód, w tył, boczne). Wygrywa ten "chomik",  który zatoczy się najddalej bez chwili przerwy w toczeniu.  

Na górę strony.

BumperBallNinja na FB

Ninja - nowe atrakcje!

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja