Paintball
BumperBall

Liga Studencka

Jesteś w: Paintball » Speedball » Liga Studencka

 

     Co roku już od 5 lat firma Paintball Ninja organizuje Speedballową Ligę Studentów w Lublinie. Amatorskie drużyny 3-osobowe walczą o puchar danej uczelni na boiskach i terenach zielonych Uniwerstytetu Marii-Curie Skłodowskiej, Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz  Akademii Medycznej. Wystarczy zgłosić drużynę w samorządach studenckich i pojawić się w wyznaczonym terminie rozgrywając systemem pucharowym mecze o wejście do finału. Każdy uczestnik otrzymuje kompletne wyposażenie oraz pakiet kulek. Współpracując z uczelniami stwarzamy dogodne warunki finansowe dla uczestników turnieju jednocześnie promując tę widowiskową odmianę paintballa.

 

 

     W roku 2012 eliminacje na danych uczelniach wyłonią po 4 najlepsze drużyny z każdej uczelni (łącznie 16 drużyn), które zagrają Wielki Finał o Międzyuczelniany Puchar Speedball Cup 2012. Do udziału zapraszamy drużyny, które brały udział w poprzednich edycjach, jak również nowo powstałe, które chcą zadebiutować w kolejnych edycjach.

Zapraszamy serdecznie na zimowe treingi na hali reball. Stanowi to doskonały sposób na zapoznanie się z zasadami gry, zgranie drużyny oraz przygotowanie techniczne przed zbliżającymi się turniejami studenckimi. Zaraszamy do działu HALA.

     Drużynom i osobom dla których turnieje uczelniane to za mało proponujemy profesjonalne treningi z drużyną Ninja Lublin grającą obecnie w Polskiej Lidze Paintballowej. Rekrutacja do drużyny odbywa się co roku od października, treningi trwają do końca kwietnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z turniejów studenckich: KLIKNIJ

 

 

Na górę strony.

Ninja - nowe atrakcje!

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja