Paintball
BumperBall

Galeria

Jesteś w: Paintball » Hala Reball - zima » Galeria

Grupy zorganizowane

Galeria zdjęć grup, które zagrały u nas na hali. Zapraszamy serdecznie grupy zorganizowane: szkoły, studentów, firmy do zarezerwowania terminu oraz rozegrania pełnych adrenaliny rozgrywek!!!

W zależności od Państwa preferencji proponujemy standardowe gry lub rozbudowane turnieje z fazą eleminacji, półfinałów oraz wielkiego finału. Zwycięzcy turnieju otrzymują puchary lub medale za zajęcie miejsc 1-3.

Doskonała alternatywa na zimowe wieczory!!!

więcej

Treningi/Akademia

Treningi na hali służą do nauki, doskonalenia techniki oraz elementów gry. Na naszej hali trenuje drużyna Ninja z Lublina reprezentująca miasto na arenie ogólnopolskiej. Na treningi mogą zapisać się osoby, które chciałyby uczyć się oraz doskonalić umiejętności tej gry drużynowej. Treingi prowadzone są przez doświadczonego trenera, dzięki czemu uczestnicy mogą skupić się w 100% na samej grze. Przez cały rok prowadzimy nabór do drużyny. Jeśli jesteście zainteresowani rozpoczęciem kariery w drużynie lub po prostu poćwiczyć technikę oraz doskonalić umiejętności oraz kondycję wystarczy zgłosić się do nas!!!

więcej
Na górę strony.

Ninja - nowe atrakcje!

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja