Paintball
BumperBall

Gdzie gramy?

Jesteś w: Paintball » Speedball » Gdzie gramy?

Jako jeden z głównych organizatorów Narodowej Ligi Paintballowej już od pięciu lat organizujemy Lubelską edycję na terenie ośrodka Grafmarina w Lublinie przy ul. Krężniciej 6. W tym miejscu odbywają się również sparingi przed turniejami.

Sesje treningowe, Akademie, nabór nowych członków drużyny odbywają się na Hali Reball w Lublinie w okresie październik-kwiecień.

 

W przypadku imprez komercjnych nasze pole speedballowe ustawiamy w dowolnym miejscu wyznaczonym przez klienta, lub proponujemy sprawdzone miejsca, zasięg realizacji ogólnopolski (imprezy na zewnątrz). Gwarantujemy kompleksową obslugę, sprzęt oraz profesjonalne sędziowanie. Jest to doskonały pomysł na imprezę firmową. W turnieju komercyjnym grać może maksymalnie 20 drużyn 3 osobowych (60 osób) walcząc o puchar firmowy "Speedball Cup". Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!!!

W okresie zimowym (na życzenie klienta rezerwacje przez cały rok) zapraszamy grupy zorganizowane, firmy do udziału w grze na hali (sztuczna nawierzchnia trawiasta, ogrzewanie, szatnie, WC, prysznice, mini barek, kompletne wyposażenie dla każdego uczestnika zabawy). Nasza oferta zimowa znajduje się w dziale HALA.

Na górę strony.

Ninja - nowe atrakcje!

 

-Ekstra pakiety atrakcji dla szkół - KLIKNIJ

 

-Gry miejskie - KLIKNIJ

Terminarz

Zapisz się do newslettera:
boks_firmowe_imprezy
boks_sklep_ninja